Právní služby

Insolvenční právo

V insolvenčním právu využíváme plně profesionální kompetence insolvenčního správce INS-SPRÁVCE v.o.s., IČO: 04539982, jehož je Mgr. Ing. Dalibor Jandura ohlášeným společníkem. Poskytneme Vám nejkvalitnější služby spojené s Vaším zastoupením v insolvenčním řízení, a to i v rámci mezinárodního insolvenčního práva EU. Naše kancelář se specializuje na insolvenční právo a řešení úpadku fyzických i právnických osob. Nabízíme podání přihlášek pohledávek do insolvenčního řízení, ověřování indikátorů finanční stability Vašich zájmových subjektů s ohledem na rizika úpadku, zastupování v incidenčních sporech. Naše činnost se zaměřuje také na sepis a podání insolvenčních návrhů, sestavování reorganizačních plánů a související ekonomické poradenství.

Zajištujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis při řešení úpadku konkursem, reorganizací či oddlužením a to s ohledem na Vaši osobní životní, či podnikatelskou situaci.

Specializujeme se na poskytnutí poradenství a přímé pomoci dlužníkům, kteří v důsledku těžké životní situace nemohou řádně platit své dluhy.

Dodržujeme veškerá etická, obchodní a morální pravidla, zaručujeme spolehlivost.


S nabytím účinnosti zákona č. 64/2017 Sb. (dále jen ,,novela"), kterým byl novelizován zákon č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon), musí být dle ustanovení § 390a inslovenčního zákona Insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení, sepsán a za dlužníka podán pouze advokátem, notářem, soudním exekutorem, insolvenčním správcem nebo akreditovanou osobou.

Sepis insolvenčních návrhů sekretariat@ins-spravce.cz nebo +420 495 530 479.

Máte nějaký problém, se kterým Vám můžeme pomoci? Napište nám. Kontaktujte nás!
Insolvenční správce

Chcete pomoci s finančními problémy? Hledáte nemovitost či jiný majetek ke koupi?